• Strona główna
  • 10 sztuk/partia zte C + Moduły SFP, zte sfp GPON-OLT Klasy C + Moduły SFP Dla zte C320 C300
zł451.28

Dostępność :W magazynie

  • Typ jednostki: lot (10 części/lot)
  • Waga przesyłki: 2.0kg (4.41lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)


  • Nazwa marki: OFENG-SECURITY
  • Numer modelu: Class C+
  • Model number: ZTE GPON OLT C+ Module
  • Function: LACP, POE, QoS, SNMP, Stackable,VLAN Support
  • Data Transfer Rate: 1.25/2.5Gbps
  • Wavelength: 1490nm/1310nm
  • Connector Type: Dual Fiber LC
  • Device Type: GPON OLT
  • Quantity: 10Pcs


10 sztuk/partia Zte C + Moduły SFP, zte sfp GPON-OLT Klasy C + Moduły SFP Dla zte C320 C300

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: Tanie: 10 sztuk/partia zte C + Moduły SFP, zte sfp GPON OLT Klasy C + Moduły SFP Dla zte C320 C300, wysokiej jakości 10 sztuk/partia zte C + Moduły SFP, zte sfp GPON-OLT Klasy C + Moduły SFP Dla zte C320 C300, dostawcy Włókien Światłowodowych Urządzeń z Chin.

Wsparcie 24/7

Usługa.

100% Zwrot pieniędzy

Powrót Exchange.

Wysyłka na całym świecie

Szybka dostawa.